/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Győr-Moson-Sopron Megye - Műsor - Győri csoport

hun_gyo 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
13 MOGAAC Tatati SE - Griff Cann. 2024/03/02 10:00 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
14 Széchenyi Old Stars Aktív SC 2024/03/02 11:15 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
15 MOGAAC Aktív SC 2024/03/02 12:30 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron Megye - Műsor - Soproni csoport

hun_gyo 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
53 Junior B REHAB 2024/02/27 19:40 Belvárosi Sportcsarnok
52 All Star Bowling ETIK Nyílászárók 2024/02/27 20:45 Belvárosi Sportcsarnok
51 Roth Barátok 2024/02/28 20:45 NOVOMATIC Aréna
54 Soproni Sportiskola MS-Club 2024/03/01 19:45 NOVOMATIC Aréna

Krasznai Kupa

hun_kra 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Sopron Basket UNI Győr 2023/09/13
18:00
NOVOMATIC Aréna Kapusi Gábor, Boros Tamás
2 Sopron KC Zalakerámia ZTE KK 2023/09/22
18:00
NOVOMATIC Aréna Földesi Marcell, Boros Tamás

Molnár Csaba emléktorna

hun_gyo_mol 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 ETIK&Partners ON! All Star Bowling 2023/10/15
09:00
NOVOMATIC Aréna
2 Barátok ETIK&Partners ON! 2023/10/15
10:30
NOVOMATIC Aréna
3 All Star Bowling Barátok 2023/10/15
11:30
NOVOMATIC Aréna

Regionális Leány Kadett, GYMS

hun_gyo_rlk 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
38 Ajka UNI Győr NKA/B 2024/02/23 16:00 Bakony Sporttelep Sebesi Gábor, Kiss István
28 Ajka Darazsak Sportakadémi. 2024/03/01 16:00 Bakony Sporttelep Sebesi Gábor, Kiss István
40 VESC U16 Ajka 2024/03/03 15:00 Egyetemi Tornacsarnok
43 Darazsak Sportakadémi. Ajka 2024/03/07 17:00 NOVOMATIC Aréna
45 VESC U16 Sportdarázs 2024/03/10 16:00 Egyetemi Tornacsarnok
42 Dávid Kornél KA/B Darazsak Sportakadémi. 2024/03/19 18:15
26 UNI Győr NKA/B Sportdarázs 2024/04/07 10:00 Egyetemi edzőcsarnok

Regionális Fiú Junior, GYMS

hun_gyo_rfj 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
38 Győri KC U18 Soproni Sportiskola DU. 2024/02/22 17:00 Egyetemi edzőcsarnok Nagy Péter, Tamás Anna
39 Kanizsa Kosárlabda Kl. Soproni SI KA SMAFC/B 2024/02/22 18:15 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. Németh Csaba János, Imre Márk
13 Soproni SI KA SMAFC/B AKMÉ Körmendi Törp. 2024/02/27 19:30 Novomatic Aréna Kis Terem Kapusi Gábor, Herczeg Ágoston
40 Falco-Vulcano Energia . Soproni Sportiskola DU. 2024/02/27 19:30 Nagy Lajos Gimnázium
25 Győri KC U18 AKMÉ Körmendi Törp. 2024/02/29 16:00 Egyetemi edzőcsarnok Földesi Marcell, Bende Zoltán
42 Kanizsa Kosárlabda Kl. Soproni Tigrisek U18 2024/02/29 18:15 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
41 Soproni SI KA SMAFC/B Győri KC U18 2024/03/04 17:20 Novomatic Aréna Kis Terem

U16 Leány Bajnokok Tornája program

hun_gyo_baj 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Riga Select Segle XXI 2023/11/10
09:00
NOVOMATIC Aréna Kapusi Gábor, Földesi Marcell
2 BS Tygri Praha FSV Rijeka 2023/11/10
11:15
NOVOMATIC Aréna Földesi Ádám, Külföldi játékvezető
3 U16 Hungary HBA PHYK Academy 2023/11/10
13:45
NOVOMATIC Aréna Varga-Záray Katalin, Kulcsár Tibor
4 Darazsak Sportakadémi. Futurosa Forna Basket . 2023/11/10
16:30
NOVOMATIC Aréna Győrffy Pál Attila, Pálla Zoltán
6 Darazsak Sportakadémi. BS Tygri Praha 2023/11/11
11:15
NOVOMATIC Aréna Varga-Záray Katalin, Pálla Zoltán
7 Riga Select HBA PHYK Academy 2023/11/11
13:15
NOVOMATIC Aréna Varga-Záray Katalin, Külföldi játékvezető
8 FSV Rijeka Futurosa Forna Basket . 2023/11/11
15:15
NOVOMATIC Aréna Földesi Marcell, Kulcsár Tibor

Hat Város Tornája

hun_gyo_hat 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Soproni SI Ifjú Sólymok 2024/01/06
10:30
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Buzai Patrik, Wischy Péter Ferenc
2 Vasas Akadémia Alba Fehérvár 2024/01/06
12:00
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Buzai Patrik, Söveges Tamás
3 Kecskeméti KA Kaposvári SI 2024/01/06
13:30
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Rokob Krisztián, Horváth Márk
4 Ifjú Sólymok Vasas Akadémia 2024/01/06
15:00
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Dr Tallós Gábor, Horváth Márk
5 Alba Fehérvár Kecskeméti KA 2024/01/06
16:30
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor
6 Soproni SI Kaposvári SI 2024/01/06
18:00
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Czinder Adrienn, Kulik Rajmund
12 Ifjú Sólymok Kecskeméti KA 2024/02/17
16:30
Nagy Lajos Gimnázium Schneider Bertold Antal, Németh Balázs

Nemzetközi torna, GYMS

hun_gyo_nem 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 FALCO Traiskirchen Lions 2024/01/27
10:30
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Rokob Krisztián, Horváth Márk
2 Soproni Sportiskola MAFC 2024/01/27
12:00
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Rokob Krisztián, Horváth Márk
3 Basket Brno FALCO 2024/01/27
13:30
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Németh Balázs, Kulik Rajmund
4 Traiskirchen Lions MAFC 2024/01/27
15:00
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Németh Balázs, Kulik Rajmund
5 Soproni Sportiskola Basket Brno 2024/01/27
16:30
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Németh Balázs, Kulik Rajmund
6 Egyeztetés alatt! Kovács Máté, Schneider Bertold Antal
7 Egyeztetés alatt! Kovács Máté, Schneider Bertold Antal

Tabellák

Alapszakasz - Győri csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Aktív SC 6 1.00 12 6 0 458 283
2 Barátok 1 1.00 2 1 0 59 38
3 Széchenyi Old Stars 6 0.75 9 3 3 351 326
4 MOGAAC 6 0.67 8 2 4 296 354
5 Tatati SE - Griff Cannibals 6 0.58 7 1 5 271 413
6 MS-Club 1 0.50 1 0 1 38 59

Alapszakasz - Soproni csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 All Star Bowling 8 0.94 15 7 1 429 287
2 ETIK Nyílászárók 7 0.86 12 5 2 378 287
3 Barátok 6 0.83 10 4 2 340 272
4 Junior B 8 0.81 13 5 3 410 308
5 MS-Club 6 0.75 9 3 3 212 239
6 Roth 8 0.69 11 3 5 309 368
7 Soproni Sportiskola 7 0.57 8 1 6 244 449
8 REHAB 8 0.56 9 1 7 322 434

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetők
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzők 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnőtt
Férfi NB I. A
Női NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatőr Női NB I. K
Amatőr Női NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, női
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, női
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülő
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülő
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Műsor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzői jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu