Győr-Moson-Sopron Megye - Műsor - Győri csoporthun_gyo |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
17 | Széchenyi Old Stars | MOGAAC | 0-0 | Ápr. 27. 10:00 | |||||
18 | Aktív SC | Tatati SE - Griff Cann. | 0-0 | Ápr. 27. 11:15 | |||||
Győr-Moson-Sopron Megye - Műsor - Soproni csoporthun_gyo |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
25 | MS-Club | Soproni Sportiskola | 0-0 | Ápr. 23. 19:30 | |||||
58 | Barátok | All Star Bowling | 0-0 | Ápr. 23. 19:40 |
Molnár Csaba emléktornahun_gyo_mol |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | ETIK&Partners ON! | All Star Bowling | 0-0 | Okt. 15. 09:00 | |||||
2 | Barátok | ETIK&Partners ON! | 0-0 | Okt. 15. 10:30 | |||||
3 | All Star Bowling | Barátok | 0-0 | Okt. 15. 11:30 |
U16 Leány Bajnokok Tornája programhun_gyo_baj |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | Riga Select | Segle XXI | 0-0 | Nov. 10. 09:00 | |||||
2 | BS Tygri Praha | FSV Rijeka | 0-0 | Nov. 10. 11:15 | |||||
3 | U16 Hungary | HBA PHYK Academy | 0-0 | Nov. 10. 13:45 | |||||
4 | Darazsak Sportakadémi. | Futurosa Forna Basket . | 0-0 | Nov. 10. 16:30 | |||||
6 | Darazsak Sportakadémi. | BS Tygri Praha | 0-0 | Nov. 11. 11:15 | |||||
7 | Riga Select | HBA PHYK Academy | 0-0 | Nov. 11. 13:15 | |||||
8 | FSV Rijeka | Futurosa Forna Basket . | 0-0 | Nov. 11. 15:15 |
Regionális Fiú Junior, GYMShun_gyo_rfj |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
46 | AKMÉ Körmendi Törp. | Falco-Vulcano Energia . | 0-0 | Ápr. 18. 19:30 | |||||
50 | Győri KC U18 | AKMÉ Körmendi Törp. | 0-0 | Ápr. 25. 16:00 | |||||
44 | Kanizsa Kosárlabda Kl. | Soproni Tigrisek U18 | 0-0 | Ápr. 25. 18:15 | |||||
48 | Falco-Vulcano Energia . | AKMÉ Körmendi Törp. | 0-0 | Ápr. 29. 19:00 | |||||
51 | Kanizsa Kosárlabda Kl. | Soproni Sportiskola DU. | 0-0 | Máj. 13. 18:15 | |||||
47 | Falco-Vulcano Energia . | Győri KC U18 | 0-0 | Máj. 13. 19:30 | |||||
45 | Soproni Tigrisek U18 | Kanizsa Kosárlabda Kl. | 0-0 | Máj. 16. 18:20 |
Hat Város Tornájahun_gyo_hat |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | Soproni SI | Ifjú Sólymok | 0-0 | Jan. 06. 10:30 | |||||
2 | Vasas Akadémia | Alba Fehérvár | 0-0 | Jan. 06. 12:00 | |||||
3 | Kecskeméti KA | Kaposvári SI | 0-0 | Jan. 06. 13:30 | |||||
4 | Ifjú Sólymok | Vasas Akadémia | 0-0 | Jan. 06. 15:00 | |||||
5 | Alba Fehérvár | Kecskeméti KA | 0-0 | Jan. 06. 16:30 | |||||
6 | Soproni SI | Kaposvári SI | 0-0 | Jan. 06. 18:00 | |||||
12 | Ifjú Sólymok | Kecskeméti KA | 0-0 | Feb. 17. 16:30 |
Nemzetközi torna, GYMShun_gyo_nem |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | FALCO | Traiskirchen Lions | 0-0 | Jan. 27. 10:30 | |||||
2 | Soproni Sportiskola | MAFC | 0-0 | Jan. 27. 12:00 | |||||
3 | Basket Brno | FALCO | 0-0 | Jan. 27. 13:30 | |||||
4 | Traiskirchen Lions | MAFC | 0-0 | Jan. 27. 15:00 | |||||
5 | Soproni Sportiskola | Basket Brno | 0-0 | Jan. 27. 16:30 | |||||
12 | U14 HUN | Sokol Hradec Kralove (. | 0-0 | Ápr. 03. 14:30 | |||||
13 | ASD Basket Cosa | MUKS Poznan | 0-0 | Ápr. 03. 17:00 |
Regionális Leány Kadett, GYMShun_gyo_rlk |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
36 | UNI Győr NKA/B | Darazsak Sportakadémi. | 0-0 | Ápr. 19. 15:00 |
Krasznai Kupahun_kra |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | Sopron Basket | UNI Győr | 0-0 | Sze. 13. 18:00 | |||||
2 | Sopron KC | Zalakerámia ZTE KK | 0-0 | Sze. 22. 18:00 |
Alapszakasz - Győri csoport |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Aktív SC | 1.00 | 8 | 0 | |||||
2 | Széchenyi Old Stars | 0.75 | 4 | 4 | |||||
3 | MOGAAC | 0.69 | 3 | 5 | |||||
4 | Tatati SE - Griff Cannibals | 0.56 | 1 | 7 | |||||
Alapszakasz - Soproni csoport |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Barátok | 0.92 | 11 | 2 | |||||
2 | ETIK Nyílászárók | 0.89 | 11 | 3 | |||||
3 | All Star Bowling | 0.88 | 10 | 3 | |||||
4 | Junior B | 0.82 | 9 | 5 | |||||
5 | MS-Club | 0.69 | 5 | 8 | |||||
6 | Roth | 0.61 | 3 | 11 | |||||
7 | REHAB | 0.61 | 3 | 11 | |||||
8 | Soproni Sportiskola | 0.58 | 2 | 11 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Soproni SI KA SMAFC/B | 0.96 | 11 | 1 | |||||
2 | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 0.96 | 11 | 1 | |||||
3 | Falco-Vulcano Energia KC Szom. U18/B | 0.83 | 8 | 4 | |||||
4 | Győri KC U18 | 0.75 | 6 | 6 | |||||
5 | Soproni Tigrisek U18 | 0.63 | 3 | 9 | |||||
6 | Soproni Sportiskola DUNK | 0.58 | 2 | 10 | |||||
7 | Kanizsa Kosárlabda Klub | 0.54 | 1 | 11 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Darazsak Sportakadémia/B | 1.00 | 14 | 0 | |||||
2 | UNI Győr NKA/B | 0.93 | 12 | 2 | |||||
3 | Sportdarázs | 0.77 | 8 | 7 | |||||
4 | VESC U16 | 0.70 | 6 | 9 | |||||
5 | Dávid Kornél KA/B | 0.63 | 4 | 11 | |||||
6 | Ajka | 0.50 | 0 | 15 |